Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease

Samochody pokontraktowe

Sprawdzone samochody poleasingowe

Szukasz samochodu z pewnego źródła? Zależy Ci, aby miał udokumentowaną historię i przebieg? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Masterlease to lider na rynku usług leasingowych i full service leasingu. Dlatego możemy Ci zaoferować bogaty wybór samochodów pokontraktowych.

Z pewnego źródła

Oferujemy pojazdy pokontraktowe, których pierwszym właścicielem jest Masterlease. Zależy nam, aby nasze pojazdy jeździły bezawaryjnie i były jak najlepiej utrzymane.

Dlatego starannie przestrzegamy zaleceń serwisowych, dokumentujemy przebieg i historię każdego z nich.

Zalety samochodu poleasingowego

  • Gwarancja pochodzenia (pierwsza rejestracja w Polsce)
  • Każdy samochód ma udokumentowaną historię napraw i przeglądów.
  • Bogaty wybór marek i modeli samochodów.
  • Samochody są w dobrym stanie technicznym - serwisowane i sprawdzone.
  • Średni wiek auta to 3 lata.
  • Zakupy są bezpieczne dzięki Rękojmi.
  • Możliwość odliczenia VAT.

Jak mogę kupić samochód używany z Masterlease?

Samochody prezentujemy na stronie Master1 z możliwością zakupu za gotówkę, a także w leasingu i abonamencie. Wybierz jedną z opcji i przejdź do wyszukiwarki pojazdów:

Samochód poleasingowy w Masterlease? To ma sens!

Tańsze od nowych, pewniejsze od komisowych. Przeszukaj katalog pojazdów z flot finansowanych i zarządzanych przez Masterlease.

To okazja do bezpiecznego zakupu!

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×