Infolinia (58) 340 44 00

Zwrot auta po kontrakcie

Najpóźniej 3 dni robocze przed zwrotem każdego samochodu koniecznie skontaktuj się 
z doradcą Działu Zwrotu Samochodów, z którym ustalisz dokładny termin i lokalizację punktu odbioru samochodu znajdującego się w jednej z następujących miejscowości:

Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków

Dział Zwrotu Samochodów
58 340 44 01 w. 4

Pamiętaj, że samochód w chwili zwrotu powinien być umyty z zewnątrz oraz czysty w środku. Zabierz też z pojazdu wszystkie przedmioty prywatne nie stanowiące jego wyposażenia.

Zwracane pojazdy są poddawane oględzinom i ocenom technicznym w celu określenia stopnia ich zużycia.

Grupa Masterlease zastrzega sobie prawo do dokonania odbioru samochodu w obecności rzeczoznawcy.

Nie zapomnij o dokumentacji pojazdu, książce serwisowej, kluczykach oraz innych elementach wyposażenia jak na przykład płyta systemu nawigacji satelitarnej.

Informujemy również, że istnieje możliwość zakupu wyżej wymienionych samochodów przez użytkowników/kierowców samochodów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Remarketingu:

(058) 340 44 01 w. 6

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×