Infolinia (58) 340 44 00

Ubezpieczenia

Informacje związane z obsługą ubezpieczeń dostępne są pod numerem telefonu:

  • 58 340 44 00 wew. 9567
    poniedziałek - piątek, godz. 9-16

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją pakietu ubezpieczeń Grupy Masterlease, przygotowaną we współpracy z wiodącymi ubezpieczycielami.

PKO Agencja Ubezpieczeniowa

Od 1 lipca 2020 r. rozpoczęliśmy współpracę z PKO Agencją Ubezpieczeniową. Dzięki tej współpracy, zyskujesz bezpieczeństwo i wysokie standardy obsługi.

Grupa Masterlease działa w otoczeniu bezpieczniej instytucji finansowej.

Największa grupa finansowo-ubezpieczeniowa w Europie Środkowo-Wschodniej włączyła się do działań na rzecz naszych Klientów.

Przypominamy, że PKO Bank Polski został uznany za najodporniejszy bank w Europie ( wg testów warunków skrajnych przeprowadzonych przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego, 2019).

Likwidacja szkody

Druki zgłoszenia szkody

Zgłoszenie szkody musi nastąpić poprzez Centrum Technicznego Grupy Masterlease,
Prosimy nie zgłaszać szkód bezpośrednio do Towarzystwa Ubezpieczeniowego!
Wypełnij druki zgłoszeniowe i niezwłocznie prześlij je do Centrum Technicznego Grupy Masterlease pocztą elektroniczną (e-mail) w postaci zeskanowanej na adres:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Inne dokumenty

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×