Infolinia (58) 340 44 00

WYSTAWIANIE KOPII DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH UMOWY LEASINGOWEJ

Wniosek o wydanie duplikatu umowy leasingu

Jeżeli potrzebują Państwo otrzymać duplikat umowy leasingu prosimy wypełnić poniższy wniosek i przesłać go na nasz adres mailowy:  lub pocztą na adres: 80- 308 Gdańsk, ul. Polanki 4.

Informujemy, że wydanie duplikatu umowy leasingu jest usługą płatną. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Cennikiem opłat dodatkowych w umowach leasingu.

Wniosek o wydanie innego dokumentu dotyczącego umowy leasingu

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać kopię dokumentu dotyczącego umowy leasingu (np. duplikat faktury, kopia faktury zakupu przedmiotu leasingu, kopia świadectwa homologacji przedmiotu leasingu prosimy przesłać wniosek na nasz adres mailowy :  lub pocztą na adres: 80-308 Gdańsk, ul. Polanki 4.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×