Infolinia (58) 340 44 00

WYKUP PRZEDMIOTU LEASINGU

Uprzejmie informujemy, że zawiadomienie o zbliżającym się terminie zakończenia umowy wysyłamy do naszych Klientów pocztą listem poleconym na miesiąc przed upływem terminu na jaki umowa została zawarta. Datę tą moga Państwo znaleźć w § 1 zawartej umowy leasingu.

W zawiadomieniu zawarte są wszelkie niezbędne informacje z zakresu zakończenia umowy.

Informujemy, że warunkiem skorzystania z opcji wykupu jest:

 1. Przesłanie przez Państwa na adres mailowy:  lub pocztą na adres: 80-308 Gdańsk, ul. Polanki 4 wniosku o wykup przedmiotu leasingu.

Wniosek o wykup[24,00 kB]

2. Spłata wszelkich ewentualnych zaległych zobowiązań wynikających z umowy leasingu.

3. Zapłata kwoty wykupu w wysokości określonej w § 5 umowy leasingu na rachunek wskazany w zawiadomieniu o zakończeniu umowy.

Wystawienie faktury sprzedaży nastąpi niezwłocznie po wpływie na nasze konto kwoty wykupu, jednakże nie wcześniej niż jeden dzień po wygaśnięciu umowy leasingu, pod warunkiem że wszystkie wymienione powyżej warunki zostaną spełnione. Komplet dokumentów dotyczących sprzedaży przedmiotu (faktura VAT, karta pojazdu) zostaną przesłane do Państwa listem poleconym.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×