Infolinia (58) 340 44 00

PRZEDTERMINOWE ZAKOŃCZENIE UMOWY

Uprzejmie informujemy, że przedterminowe zakończenie umowy leasingu z połączone z wykupem przedmiotu leasingu przez Korzystającego jest możliwe przy założeniu, że suma opłat pozostałych do spłaty, łącznie z wykupem określonym w umowie jest zbliżona do aktualnej wartości rynkowej przedmiotu leasingu. Wcześniejszy wykup jest możliwy nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od daty zawarcia umowy leasingu.

Jeżeli zamierzacie Państwo dokonać przedterminowego zakończenia umowy leasingu prosimy postępować według poniższych instrukcji.

Przedterminowe zakończenie umowy leasingu z wariantem wykupu przez Korzystającego:

● należy wypełnić Wniosek o przedterminowe zakończenie umowy

Przedterminowe zakończenie umowy leasingu z wariantem zwrotu przedmiotu leasingu:

● należy wypełnić Wniosek o przedterminowe zakończenie umowy z dopiskiem informacji o aktualnym przebiegu samochodu

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Cennikiem opłat dodatkowych w umowach leasingu:

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×