Infolinia (58) 340 44 00

Szkoda i kradzież

  • Aby uniknąć komplikacji i dodatkowych kosztów związanych z kradzieżą auta oraz z likwidacją szkody komunikacyjnej, postępuj zgodnie z procedurą zgłaszania szkód opisaną w zakładkach "Kradzież pojazdu", "Jesteś poszkodowanym" i "Jesteś sprawcą szkody" lub w "Przewodniku kierowcy". Umożliwia ona CT Grupy Masterlease koordynację prawidłowego przebiegu procesu likwidacji szkody, a Tobie zapewnia maksymalny komfort.

    Konsultanci zadbają o prawidłowy przebieg zgłoszenia szkody komunikacyjnej oraz wspólnie z Tobą wybiorą w ramach systemu naprawy bezgotówkowej warsztat naprawczy współpracujący z Grupą Masterlease.

  • W przypadku każdej szkody czy kradzieży możliwie najszybciej powiadom Grupę Masterlease. Konsultanci w Centrum Technicznym doradzą sposób postępowania i pomogą Ci w zgromadzeniu potrzebnych danych i dokumentów.

Lista warsztatów współpracujących z Masterlease znajduje się tutaj.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×