Infolinia (58) 340 44 00

Obsługa Klienta

Rozwiązujemy problemy

Nasze Centrum Techniczne tworzy zespół konsultantów technicznych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na szybką weryfikację problemu.
Udzielenie rady i znalezienie skutecznego rozwiązania następuje często już na etapie rozmowy telefonicznej.

Dlatego w razie jakichkolwiek trudności związanych z użytkowanym przez Ciebie pojazdem, po prostu zadzwoń do nas.

Jesteśmy blisko Ciebie

Współpracujemy z autoryzowaną stacją obsługi pojazdów każdej marki w Polsce. Samochody naprawiamy w dogodnych dla klientów lokalizacjach.

Setki telefonów dziennie

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne, uruchomiliśmy innowacyjny system monitoringu połączeń telefonicznych.

Daje on możliwość optymalizacji działań Centrum Technicznego – dzwoniąc do nas, nie czekasz długo na połączenie z konsultantem, a obsługa jest szybka. Dzięki temu możemy sprawnie obsłużyć setki połączeń dziennie, przeprowadzając nawet 10 000 interwencji każdego miesiąca.

Szeroki zakres działania

W strukturze Centrum Technicznego doradcy i konsultanci zajmują się:

  • obsługą zgłoszeń interwencji,
  • likwidacją szkód,
  • zwrotami pojazdów,
  • serwisowaniem pojazdu, w tym wymianą opon,
  • reklamacjami,
  • remarketingiem.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×