Infolinia (58) 340 44 00

Jak mogę uzyskać zwrot składki ubezpieczeniowej po sprzedaży samochodu?

Aby uzyskać zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia, należy zwrócić się bezpośrednio do Masterlease Polska. Należy przesłać kopię umowy kupna-sprzedaży pojazdu oraz pisemną prośbę o zwrot składki, zawierającą informację o adresie i numerze konta, na które mają wpłynąć pieniądze.
W przypadku chęci rozwiązania polisy OC nabywca pojazdu jest zobowiązany do przesłania do Masterlease oświadczenia "Wypowiedzenie polisy OC zbywcy pojazdu".

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×