Infolinia (58) 340 44 00

Jakie dokumenty należy przedstawić, jeśli zmienił się adres firmy, osoba kontaktowa, reprezentant firmy?

Zmiana adresu do korespondencji firmy, osoby kontaktowej wymaga pisemnego poinformowania o tym Masterlease. Odpowiednie pismo można przesłać e-mailem:
W przypadku zmiany nazwy, reprezentanta spółki z o.o., bądź adresu siedziby firmy należy przesłać na wyżej podany adres e-mail aktualne dokumenty rejestrowe firmy (dokument REGON, Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej bądź KRS) z nowymi danymi.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×