Infolinia (58) 340 44 00

Obniżyliśmy wartości opłat leasingowych naszych klientów

30 Marzec 2020

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wartościami obowiązującymi w Spółkach Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

Dlatego po decyzji Rady Polityki Pieniężnej o obniżeniu stopy redyskonta weksli o 0,7%, Zarząd Grupy Masterlease podjął decyzję, by obniżyć część odsetkową pozostałych opłat naszych klientów adekwatnie do obniżki w/w stopy.

Obniżka dotyczy wszystkich klientów, których opłaty miesięczne wynikające z umowy, zostały oparte o zmienną stopę procentową. Nowe wartości opłat obowiązują od kwietnia 2020.

Harmonogramy opłat będą przesyłane w osobnej korespondencji. Prosimy o nieskładanie odrębnych wniosków o nadesłanie nowego harmonogramu opłat.

Zachęcamy Państwa do założenia profilu eMaster i otrzymywania faktur w postaci elektronicznej, co w dzisiejszej sytuacji może mieć dla Państwa szczególne znaczenie.

Dzięki eMaster zyskują Państwo:

  • Eliminację tradycyjnego obiegu dokumentów księgowych w formie papierowej.
  • Dostęp do wystawionej faktury w formie elektronicznej.
  • Podgląd archiwalnych faktur.
  • Możliwość złożenia wniosków i zapytań dotyczących podpisanej umowy.

 
Jak założyć profil eMaster dowiesz się na: masterlease.pl/leasing/obsluga_klienta/emaster

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Przypominamy, że do Państwa dyspozycji pozostają nasi konsultacji pod numerem telefonu 58 526 15 66. Zapytania można również kierować mailem na adres

Zespół Masterlease

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×