Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease operatorem programu Nissan Abonament

19 Grudzień 2020
  • Dzięki nowemu programowi klienci indywidualni i biznesowi mogą korzystać w abonamencie z pełnej oferty nowych aut osobowych Nissana.
  • Usługa abonamentu polega na używaniu samochodu w pakiecie z najważniejszymi usługami, m.in. ubezpieczeniem, serwisem i przeglądem oraz przechowywaniem i wymianą opon.

Masterlease dołączył do swojej oferty program „ Nissan Abonament”.

Dzięki temu, w ramach stałej miesięcznej opłaty, klienci firmy mogą korzystać ze wszystkich osobowych modeli Nissana, w tym elektrycznego LEAFa. Poszerzenie oferty to odpowiedź na zmieniające się trendy – coraz więcej klientów indywidualnych woli korzystać z nowych aut niż je kupować. Oferta jest przygotowana dla nich oraz dla klientów biznesowych.

- Chęć korzystania z nowego samochodu, bez konieczności angażowania dużej kwoty na zakup lub spłacania rat kredytu, to coraz istotniejszy trend na rynku motoryzacyjnym. Dotychczas takie oczekiwania miał odbiorca biznesowy, a dziś coraz częściej w ten sposób na użytkowanie auta patrzą klienci indywidualni. Jedną z naszych odpowiedzi na tę potrzebę jest poszerzenie oferty o program „Nissan Abonament”. Dzięki temu klient może wybierać spośród większej liczby marek i modeli - mówi Tomasz Jabłoński, Prezes Masterlease, Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego.

W ramach programu „ Nissan Abonament” Masterlease oferuje modele osobowe tej marki z roczników 2019 i 2020.

W abonamencie dostępne są:

  • Qashqai,
  • Juke,
  • Micra,
  • X-Trail,
  • LEAF.

Jak zaznacza Tomasz Latała-Golisz, dyrektor zarządzający Nissan Sales CEE:

„Dla współczesnego klienta zwłaszcza teraz, w czasie trwającej pandemii, ważna jest kontrola wydatków i szczegółowe ich planowanie. Nie bez znaczenia jest też wygoda użytkowania pojazdu, bez obowiązku pilnowania terminów przeglądów, ubezpieczeń czy serwisów oraz możliwość częstej wymiany pojazdu na całkowicie nowy. Nissan w ramach Abonamentu odpowiada na te potrzeby i daje swobodę wyboru spośród bogato wyposażonych fabrycznie nowych modeli osobowych”.

Auto na abonament – jak to działa?

Kierowca płaci miesięczną, ustaloną kwotę, której wysokość jest taka sama przez cały czas trwania umowy. W umowie zapisany jest też m.in. limit kilometrów. Przedsiębiorcy mogą wliczyć sobie kwotę abonamentu do kosztów uzyskania przychodu.

Warto dodać, że w miesięcznym czynszu zawarte są wszystkie najważniejsze usługi związane z używaniem auta. Po zakończeniu umowy samochód można zwrócić lub wymienić na nowy.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×