Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease akwiruje kolejne floty

26 Czerwiec 2013

O kolejnych 700 samochodów Masterlease powiększyła swoją dotychczasową flotę. W efekcie strategicznego aliasu z multidealerem POL-MOT Auto dotychczasowa flota dealera przechodzi w finansowanie lidera rynku car fleet management. Tym samym partnerzy tworzą nową markę własną.

W ramach współpracy Masterlease pozostaje operatorem programu finansowego POL-MOT Auto Lease, który będzie bazował na umowie leasingu operacyjnego wzbogaconego o zakres usług dodatkowych. Program łączy nowoczesne narzędzia finansowe z kompleksową i konkurencyjną gamą marek Opel, Chevrolet, Skoda, Peugeot i Fiat.

POL-MOT Auto to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. Prowadzi działalność w sześciu miastach w Polsce, gdzie posiada sieć jedenastu salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze.

- O przystąpieniu do tak synergicznej współpracy z Masterlease zadecydowała silna pozycja marki na rynku car fleet management, jej wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół oraz portfel nowoczesnych usług finansowania – komentuje Marek Pol, Prezes POL-MOT Auto.

- Zakup floty POL-MOT Auto oraz powołanie marki własnej stanowią element realizacji akwizycyjnej strategii rozwoju grupy Masterlease. To dla nas kolejny - po niedawnym przejęciu spółki BAWAG Leasing & Fleet - krok do umocnienia silnej pozycji na rynku CFM w Polsce. Chcemy zbudować rentowną, dynamiczną firmę będącą liderem w branży car fleet management w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – komentuje Jakub Kizielewicz, Dyrektor Finansowy Masterlease.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×