Infolinia (58) 340 44 00

Lot wznoszący Masterlease

17 Październik 2013

Zgodnie z danymi Związku Polskiego Leasingu podsumowującymi pierwsze trzy kwartały tego roku rynek leasingu samochodów osobowych w stosunku do roku ubiegłego urósł o 16%.
Na tle tego dobrego, optymistycznego wyniku Masterlease przedstawia się jeszcze bardziej imponująco. Ten rok dla firmy z Gdańska jest lepszy od ubiegłego pod względem wartości i ilości sfinansowanej floty o ponad 50%.

- W tym rokusfinansowaliśmy blisko 6 500 samochodów o wartości przeszło 408 mln PLN. Końcówka roku zapowiada się równie dynamicznie. Wszystko wskazuję na to, że jeszcze w tym roku będziemy świętować okrągłą liczbę 80 000 sfinansowanych samochodów w historii Masterlease. Spodziewamy się kolejnych wzrostów, głównie w produktach FSL i Semi-FSL. Uważamy, że ten segment ma w Polsce nadal duży potencjał wzrostu. Średnio co drugie auto firmowe w Unii Europejskiej finansowane jest w ten sposób. W Polsce raptem co czwarte.

W odpowiedzi na potrzeby rynku uruchomiliśmy nowy produkt „Wynajem Elastyczny”, który łączy w sobie bezpieczeństwo użytkowania samochodu z pełnym pakietem serwisowym oraz elastyczną umowę średnioterminową (3-24 miesiące) z możliwością zmiany czasu wynajmu. To odpowiedź na potrzeby rynku. Produkt kierowany jest do firm które pracują na zlecenie na bazie kontraktów krótszych niż 2 lata. Spotkała się także z dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, którzy  potrzebują samochodu do działalności, ale nie chcą wiązać się kontraktem na dłuższy okres. – komentuje Konrad Karpowicz, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Masterlease.

Dodatkowych informacji udziela:

Dorota Sutor

tel.:  58 340 44 58

dorota.sutor@masterlease.pl

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×