Infolinia (58) 340 44 00

Działania pomocowe dla klientów w związku z pandemią

19 Marzec 2020

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce konsumenci oraz sektor małych i średnich przedsiębiorstw znalazł się w trudnej sytuacji finansowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zakładamy możliwość ewentualnych zmian warunków trwających umów.

Informujemy, że działając w ramach Grupy PKO Banku Polskiego przygotowaliśmy możliwe działania pomocowe, a klienci którzy z nich skorzystają będą zwolnieni z wszelkich opłat administracyjnych.

Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie przez Centrum Obsługi Klienta, w najszybszym możliwym terminie.
Prosimy, by wnioski kierować drogą mailową na adres lub za pośrednictwem formularza masterlease.pl/leasing/obsluga_klienta/twoja_umowa

Jednocześnie zwracamy Państwa uwagę na umowy leasingu, których przedmiotem są samochody osobowe, zawarte do 31 grudnia 2018 roku, i fakt, że - zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami prawa - zmiana warunków takiej umowy leasingu może skutkować koniecznością stosowania przepisów ustaw w zakresie leasingu i opodatkowania używania samochodów osobowych w brzmieniu przepisów obowiązującym od 1 stycznia 2019 roku.

W obecnej sytuacji tym bardziej zachęcamy naszych klientów do założenia profilu eMaster.

Dzięki eMaster zyskujesz:

  • Dostęp do wystawionej faktury w formie elektronicznej.
  • Podgląd archiwalnych faktur.
  • Możliwość złożenia wniosków i zapytań dotyczących podpisanej umowy.

 
Sprawdź jak założyć swój profil eMaster: masterlease.pl/leasing/obsluga_klienta/emaster
 

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×