Infolinia (58) 340 44 00

Automarket - nowa platforma sprzedaży samochodów

2 Lipiec 2020

Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego wprowadza na rynek pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów nowych i używanych –  Automarket. Na platformie klienci otrzymują dostęp do sprawdzonych technicznie, wyselekcjonowanych i objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować. Nowa platforma jest istotnym elementem strategii transformacji cyfrowej usług Grupy PKO Banku Polskiego.

PKO Bank Polski konsekwentnie realizuje ogłoszoną pół roku temu strategię i zmienia się w platformę bankową. Chcemy aby nasi klienci, mogli załatwiać swoje codzienne sprawy bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Uruchomiona dziś platforma Automarket to kolejny krok w tym kierunku. Dzięki dostępowi do zaawansowanych technologii IT i dużej skali działania, mogliśmy stworzyć pierwsze w Polsce narzędzie, które przenosi do świata cyfrowego cały proces zakupu nowych i używanych aut: od wyboru właściwej oferty, przez realizację płatności lub wybranie sposobu finansowania, po dostawę samochodu pod wskazany adres – powiedział Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego.

Platforma jest zintegrowana z elektronicznymi kanałami PKO Banku Polskiego: serwisem iPKO i aplikacją mobilną IKO. Dostępne auta pochodzą zarówno z naszych zasobów jak również od dealerów samochodowych od lat współpracujących ze spółkami Grupy.

Automarket zapewnia:

  • Bogatą ofertę nowych oraz używanych samochodów. W przypadku aut używanych, mają one maksymalnie 7 lat i 200 000 km przebiegu.
  • Możliwość finansowania samochodów leasingiem, wynajmem lub pożyczką.Sprawdzony stan techniczny i pewność pochodzenia samochodów.
  • Każde używane auto ma 12-miesięczną gwarancję.
  • Możliwość zwrotu używanego auta przez 5 dni i po przejechaniu nie więcej niż 300 km.
  • Obsługę na najwyższym poziomie – możesz wynająć pojazd online lub osobiście.

Dowiedz się więcej o Automarkecie.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×