Infolinia (58) 340 44 00

Aktualności

Pomagamy w walce z epidemią

24 Marzec 2020
Grupa PKO Leasing w trybie pilnym przekaże (w formie darowizny) 100 samochodów na potrzeby Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Z naszych samochodów skorzystają laboratoria, personel medyczny i inspektorzy sanitarni w całej Polsce.

Grupa Masterlease ostrzega przed próbami oszustwa!

29 Styczeń 2020
Zwracamy uwagę na możliwość podszywania się pod pośredników lub pracowników Masterlease. Co powinno wzbudzić Państwa wątpliwości?
Wyjątkowo korzystna oferta finansowania. Nieformalna droga kontaktu (np. Messenger). Wystawienie faktury przed podpisaniem umowy.

Jak wybrać najlepszego partnera biznesowego?

12 Grudzień 2019
Odpowiadamy na pytania:
- Jak wybrać firmę dostarczającą Ci samochód w leasingu, wynajmie długoterminowym, czy abonamencie?
- Która firma jest w stanie zapewnić Ci wyższą jakość usług i stałą mobilność?

Razem tworzymy nową jakość CFM w Polsce

25 Listopad 2019
O przyszłości rynku Zarządzania Flotą, perspektywach Masterlease po połączeniu z Grupą PKO Leasing i korzyściach dla naszych Klientów. Przeczytaj wywiad z Tomaszem Kulesza - wiceprezesem Grupy Masterlease.

Stanowisko Masterlease w zakresie korzystania z kart paliwowych

6 Czerwiec 2019
W trosce o nasze wzajemne relacje oraz mając na uwadze docierające oznaki zaniepokojenia płynące z rynku w zakresie korzystania z kart paliwowych, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na wyrok Trybunału Sprawiedliwości EU (dalej: TSUE) w Luksemburgu z dnia 15 maja 2019 r.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×