Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease

Wprawiamy Polskę w ruch

Grupa Masterlease działa na polskim rynku od 1995 roku. Zajmujemy się outsourcingiem finansowania i serwisowania pojazdów. Oferujemy nowoczesne produkty klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i korporacjom.

Obsługujemy flotę ponad 43 000 pojazdów.
Skala naszej działalności sprawia, że jesteśmy jednym z liderów rynku CFM (Car Fleet Management - Zarządzanie Flotą).

Masterlease oferuje produkty dopasowane do potrzeb:

  • klientów indywidualnych,
  • przedsiębiorstw z sektora MSP,
  • klientów korporacyjnych (największe firmy).

Jesteśmy jednym z prekursorów usług semi-FSL dla MŚP, czy Abonamentu dla konsumentów w Polsce.

Pełen zakres usług zapewniających mobilność

  • CFM (Car Fleet Management - Zarządzanie Flotą) - zarządzanie flotą pojazdów do 3,5 ton.
  • Leasing (finansowy) – produkt polegający wyłącznie na finansowaniu pojazdu bez usług dodatkowych. Głównym odbiorcą są firmy z sektora MŚP.
  • Semi-FSL (Full Service Leasing) – produkt „pomostowy”, zachęcający klientów do korzystania z wybranych usług dodatkowych. Łączy w sobie korzystną formę finansowania z dowolnie wybranymi usługami związanymi z obsługą, serwisem, likwidacją szkód czy ubezpieczeniem. Produkt popularny wśród firm z sektora MŚP i korporacji.
  • FSL (wynajem długoterminowy) – produkt finansowania pojazdu wraz z pełnym pakietem usług dodatkowych: pełny serwis mechaniczny, likwidacja szkód, ubezpieczenie, pojazd zastępczy, karta paliwowa. Produkt popularny wśród klientów korporacyjnych i sektora MŚP.
  • STR (Short-Term Rental), czyli wynajem krótkoterminowy – wygodny sposób na użytkowanie samochodów w krótkich okresach, wspomagający obsługę flot. Okres umowy wynosi od 1 do 12 miesięcy. Główni odbiorcy: towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy assistance i korporacje.
  • Abonament – produkt skierowany do klientów indywidualnych, polegający na użytkowaniu pojazdu wraz z wybranym pakietem usług dodatkowych. Okres wynajmu może wynosić od 12 do 48 miesięcy. Stały miesięczny czynsz może zawierać usługi dodatkowe: ubezpieczenie, pełną obsługę serwisową, serwis opon, samochód zastępczy.

Samochody poleasingowe

Grupa Masterlease oferuje również szeroki wybór samochodów pokontraktowych. Z punktu widzenia klientów, zakup takiego samochodu jest korzystny ze względu na jego cenę i sprawdzoną historię.

Samochody są dostępne w firmowych salonach „Master1.pl” i przez stronę Master1.pl. Mogą one być finansowane gotówką lub z wykorzystaniem leasingu i abonamentu.

Master1.pl to jednocześnie platforma internetowa, która jako pierwsza w Polsce uruchomiła proces wynajmu samochodów w Abonamencie w 100% przez Internet.

Cały proces od wyboru do podpisania kontraktu odbywa się w kilku krokach online wykorzystując autorski system transakcyjny. W ofercie dostępne są samochody używane i nowe.

Misja i historia

Misją Masterlease jest zapewnienie nieprzerwanej mobilności i dostępu do prostych i nowoczesnych usług związanych z finansowaniem i zarządzaniem samochodami dla firm, przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Historia Grupy Masterlease to blisko 25 lat wzrostu biznesu skupionego na zaspokajaniu potrzeb klientów związanych z samochodami. Początkowo grupa była własnością osób fizycznych (założycieli). Później należała do międzynarodowej korporacji finansowej GMAC (należącej do koncernu General Motors – największego producenta samochodów na świecie). Na kolejnym etapie stała się Spółką publiczną z rozproszonym akcjonariatem.

Aż wreszcie, w 2019 roku, dołączyliśmy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.
Jesteśmy częścią największej instytucji finansowej w Polsce!

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×