Infolinia (58) 340 44 00

Zarządzanie Flotą dla MŚP

Zarządzanie Flotą Masterlease

Jeżeli Państwa Firma posiada już własną flotę samochodów służbowych, ale jesteście Państwo zainteresowani redukcją kosztów związanych z administrowaniem parkiem pojazdów oraz ograniczeniem związanych z tym nakładów pracy proponujemy Państwu usługę Zarządzanie flotą – Car Fleet Management (CFM). Grupa Masterlease posiadająca wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów, podejmie się profesjonalnej opieki i nadzoru nad parkiem samochodowym Klienta.

Jest to obecnie w Polsce coraz popularniejszy sposób zarządzania samochodami firmowymi, szczególnie w kontekście stałego dążenia do obniżania kosztów.

Korzyści:

  • nienaruszanie zdolności kredytowych Klienta,
  • możliwość precyzyjnej kalkulacji wydatków i budżetu Klienta oraz ich liniowy charakter (brak kumulacji wydatków związanych np. z corocznym kosztem zakupu polis ubezpieczeniowych – wszystkie opłaty ujęte są w ratach czynszowych),
  • precyzyjna kontrola kosztów ponoszonych na paliwo = optymalizacja kosztów utrzymania firmowej floty samochodowej,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami (producentami, firmami ubezpieczeniowymi, paliwowymi),
  • uporządkowanie i stabilizacja firmowej floty samochodów,
  • zarządzanie ryzykiem (koszty serwisowe, likwidacja szkód) po stronie Grupy Masterlease.

Grupa Masterlease oferuje Państwu eliminację problemów związanych ze sprzedażą zużytego parku samochodowego, redukcję kosztów zatrudnienia i zapewnienie stałej mobilności floty pojazdów dzięki samochodom zastępczym.

Usługi Zarządzania Flotą

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×