Infolinia (58) 340 44 00

Ubezpieczenia

Grupa Masterlease proponuje Państwu pełen pakiet ubezpieczeniowy zapewniający komfort korzystania z samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych i GAP. Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych został przygotowany we współpracy z wiodącymi ubezpieczycielami. Oferta GAP - ubezpieczenia utraty wartości auta po szkodzie całkowitej lub kradzieży została opracowana specjalnie dla klientów Grupy Masterlease wspólnie z brokerem ubezpieczeniowym BIK Brokers.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×