Infolinia (58) 340 44 00

Duże firmy

Full service leasing

Na całym świecie coraz częściej stosowany jest outsourcing, polegający na powierzaniu przez przedsiębiorstwa możliwie wielu zadań operacyjnych, które nie mają związku z ich główną działalnością, innym podmiotom – wyspecjalizowanym firmom.

Przedsiębiorstwa posługujące się parkiem samochodowym są zmuszone poświęcać wiele środków i angażować wielu pracowników do administrowania własną, często bardzo rozbudowaną flotą. Sposób na minimalizację tych kosztów w firmie to outsourcing floty, czyli  wynajem długoterminowy bądź  zarządzanie flotą. Usługi te skierowane są przede wszystkim do Firm traktujących samochody jako narzędzie pracy podlegające okresowej wymianie.

Środki finansowe, jakimi gospodaruje Firma, mogą być przeznaczone na inwestycje w główne gałęzie działalności, stwarzając możliwość osiągnięcia dodatkowych zysków. Niskie opłaty inicjalne, rozłożone w czasie koszty - w przeciwieństwie do jednorazowych dużych wydatków związanych z zakupem - korzystnie wpływają na zachowanie płynności finansowej. Natomiast problemy związane z utrzymaniem samochodów w firmie zostaną powierzone specjalistom.

Korzyści finansowe:

  • niewielkie początkowe zaangażowanie kapitału własnego,
  • nienaruszanie zdolności kredytowych Klienta,
  • możliwość precyzyjnej kalkulacji wydatków i budżetu Klienta w czasie (budżetowanie), oraz ich liniowy charakter (brak kumulacji wydatków związanych z opłatą wstępną do umowy czy też corocznym kosztem zakupu polis ubezpieczeniowych
  • wszystkie opłaty ujęte są w ratach czynszowych),
  • możliwość zaliczania opłat za wynajem w koszty uzyskania przychodu,
  • precyzyjna kontrola kosztów ponoszonych na paliwo = optymalizacja kosztów utrzymania firmowej floty samochodowej,
  • niższe ceny pojazdów i wszelkich usług związanych z ich eksploatacją.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×