Infolinia (58) 340 44 00

Telefon i zestaw głośnomówiący

  • Jeżeli w pojeździe zamontowano zestaw głośnomówiący, nie trzeba go demontować w momencie zwrotu samochodu.
  • W przypadku demontażu zestawu wszelkie otwory lub uszkodzenia wynikające z jego montażu powinny być naprawione i przywrócone do odpowiedniego stanu.
  • Jeśli w samochodzie została zamontowana dodatkowa antena telefoniczna powinna ona pozostać na miejscu. W przypadku jej demontażu pozostałe otwory w karoserii powinny zostać usunięte.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×