Infolinia (58) 340 44 00

Karoseria - odpryski, ubytki, uszkodzenia lakieru

Karoseria, odpryski, ubytki, uszkodzenia lakieru

Odpryski spowodowane przez uderzenia kamieni jeżeli średnica żadnego z nich nie przekracza 3mm lub nie sięgają zabezpieczenia antykorozyjnego. W szczególności dotyczy pokrywy silnika oraz zderzaka przedniego.

   

Odpryski przy krawędzi drzwi (do 2,5 cm)

   

Odpryski przekraczające średnicę 3 mm lub sięgające do zabezpieczenia antykorozyjnego.

   

Uszkodzenia lakieru po ptasich odchodach, wynikające z używania anteny CB, niezależnie od rozmiaru i których nie można usunąć poprzez polerowanie.

   
 

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×