Infolinia (58) 340 44 00

Opony

Wymianę opon oraz ewentualne naprawy koordynuje Centrum Techniczne Masterlease.

Terminy wymiany opon:

Sezon zimowy – od 1 października do 31 marca

Sezon letni – od 1 kwietnia do 30 września

  • Chęć wymiany opon prosimy zgłosić do CT Grupy Masterlease (58 340 44 01 w. 2), podając miejsce użytkowania pojazdu oraz przybliżoną datę wymiany opon z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem.
  • Konsultant CT Grupy Masterlease w ustalonym terminie skontaktuje się z Tobą i dokładnie określi miejsce i termin wymiany opon.
  • W przypadku, gdy wiesz, gdzie przechowywane są opony, zalecamy bezpośredni kontakt z warsztatem i uzgodnienie terminu wymiany, bez konieczności powiadamiania Grupy Masterlease.
  • Po dokonaniu wymiany, opony zdemontowane z pojazdu przechowywane są w warsztacie.
  • Jeżeli pojazd zmienił lokalizację (w poprzednim sezonie wymiany opon był użytkowany w innym mieście) CT Grupy Masterlease zorganizuje przesyłkę opon do nowej lokalizacji, gdzie zostanie zorganizowana wymiana opon i złożenie depozytu.

    Uszkodzenie Opony

  • W przypadku uszkodzenia opony prosimy o kontakt z CT Grupy Masterlease w celu ustalenia najbliższego warsztatu współpracującego z Grupą Masterlease oraz dalszego postępowania.
  • Jeśli posiadasz informację o takim warsztacie, możesz udać się tam bezpośrednio. Warsztat będzie kontaktował się z Grupą Masterlease w celu dokonania stosownych ustaleń i autoryzacji.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×