Infolinia (58) 340 44 00

eMaster

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do korzystania z Panelu Obsługi Klienta "eMaster" pod adresem  www.emasterlease.pl.

Jedną z głównych funkcji jest prezentacja faktury elektronicznej, co znacznie usprawni obieg dokumentów między naszymi firmami.

Proponowana usługa dostarcza wiele korzyści:

  • Szybszy dostęp do wystawionej faktury, 24 godziny na dobę,
  • Podgląd archiwalnych faktur,
  • Możliwość złożenia wniosków lub zapytań dotyczących podpisanej umowy,
  • Oszczędność czasu oraz środowiska naturalnego.

Aby skorzystać z usługi prosimy o założenie konta
     

Aby skorzystać z dodatkowej funkcjonalności systemu prosimy o przesłanie zgody na udostępnienie faktury elektronicznej poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×