Infolinia (58) 340 44 00

Zarząd Grupy Masterlease

 

Jakub Kizielewicz

Prezes Zarządu spółek z Grupy Masterlease. 

Jakub Kizielewicz jest Prezesem Zarządu od czerwca 2016. Wcześniej od kwietnia 1999 był Dyrektorem Finansowym i Członkiem Zarządu spółek z  Grupy Masterlease. Jest współautorem projektu wykupu menedżerskiego spółki PCM przy zastosowaniu innowacyjnej metody finansowania przejęcia przez emisję obligacji notowanych na rynku Catalyst. W roku 2013 zrealizował akwizycję Spółki Bawag, a także portfela kontraktów od Pol-Mot Auto. Współautor udanego debiutu giełdowego spółki  Prime Car Management S.A. w roku 2014.  Ukończył Informatykę na Politechnice Gdańskiej oraz studia podyplomowe z zakresu bankowości inwestycyjnej na Uniwersytecie Gdańskim i w Gdańskiej Akademii Bankowej. Posiada również stopień MBA uzyskany na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow i GFKM. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując jako makler w Sopockim Domu Maklerskim S.A. i w Przedsiębiorstwie Maklerskim Elimar S.A., a także jako analityk i dyrektor ds. rozwoju w Futura Leasing.

 

Konrad Karpowicz

Wiceprezes Zarządu spółek z Grupy Masterlease. 

Konrad Karpowicz jest Wiceprezesem Zarządu od czerwca 2016. Wcześniej był Dyrektorem Handlowym i Członkiem Zarządu w Futura Leasing S.A. od kwietnia 1999, od lipca 2001 w Prime Car Management S.A., od lipca 2010 w Masterlease Sp. z o.o. oraz od kwietnia 2013 w Futura Prime Sp. z o.o. Konrad Karpowicz ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, a także podyplomowe Profesjonalne Studium Menedżerskie Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Uczestniczył w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i sprzedaży. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując m. in. jako główny specjalista ds. leasingu w Broker und Allfinanz Service BAFS (1994–1995) oraz piastując stanowiska kierownicze w Spółkach z Grupy.

Tomasz Kulesza

Członek Zarządu spółek z Grupy Masterlease. 

Tomasz Kulesza jest członkiem Zarządu od czerwca 2019. Ukończył Szkołę Wyższą im. Bogdana Jańskiego, studia na kierunku Marketing i Zarządzanie – specjalizacja zarządzanie organizacjami. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako Key Account Manager w Debis Car Fleet Management Sp. z o.o. (2002-2004), Key Acount Manager w Prime Car Management S.A. (2004-2007), Dyrektor Handlowy w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. (2007-2010) oraz Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Prokurent w PKO Leasing S.A. (2010-2019).

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×