Infolinia (58) 340 44 00

Stażystki/-y w Dziale Marketingu

Numer referencyjny:MKTG/Gdańsk
Wymagania:

•komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
•znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Excel, Word, PowerPoint,
•dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu,
•doświadczenie w telemarketingu mile widziane.

Email kontaktowy:
Uwagi:

Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie. Stażysta będzie uczestniczył w aktulanych projektach telemarketingowych prowadzonych przez Masterlease Polska. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową (CV, list motywacyjny). W tytule maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia.


Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×