Infolinia (58) 340 44 00

Nie tylko biznes

Społeczna odpowiedzialność biznesu wpisana jest w filozofię Grupy Masterlease od początku działania naszej firmy. Wierzymy, że zawsze jest czas i miejsce na wsparcie pomysłów, które przynoszą szczęście, rozwój, ulgę. Nawet drobna pomoc innym daje dużo satysfakcji i pozwala faktycznie kształtować rzeczywistość, w której istniejemy.

Biorąc pod uwagę charakter naszej działalności biznesowej, chętnie angażujemy się w przedsięwzięcia edukacyjne, szczególnie poprawiające świadomość kierowców i bezpieczeństwo na drogach. Wspieramy kulturę i sport. Uczestniczymy w kampaniach i akcjach charytatywnych zwracających uwagę na ważne problemy społeczne.

Budowa Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

Fundacja Theatrum Gedanense od 1993 roku jest organizatorem międzynarodowego Festiwalu Szekspirowskiego oraz wielu projektów edukacyjnych i teatralnych.

Głównym celem Fundacji jest rekonstrukcja Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego nawiązującego do pierwszego teatru publicznego w Polsce, który istniał w Gdańsku od początku XVII wieku i funkcjonował przez blisko dwa stulecia. Od kilku lat w swoich intensywnych działaniach Fundacja korzysta z samochodu Ford Focus przekazanego przez Grupę Masterlease.

Sponsor Lechii Gdańsk

Runda „jesienna” dla Lechii była naprawdę ciekawa i pełna wszelakich emocji. Od tych bardzo pozytywnych, kiedy biało - zieloni z impetem rozpoczęli rozgrywki od siedmiu spotkań bez porażki, znajdowali się w samym czubie tabeli i grali bardzo dobrze, do tych negatywnych z końca rundy, kiedy Lechia gubiła punkty z kolejnymi rywalami. Trzymamy kciuki w walce o najwyższe miejsca w tabeli w rundzie wiosennej.

 

Sponsor SPR Wybrzeże Gdańsk

Awans do I ligi postawił przed klubem i Zarządem SPR Wybrzeża nowe wyzwania. Konieczne okazało się wzmocnienie składu zespołu i zintensyfikowanie treningów. Pozyskano kilku nowych zawodników, którzy uzupełnili trzon zespołu. Szkolenie powierzono duetowi Daniel Waszkiewicz i Damian Wleklak. Czeka ich jeszcze wiele pracy. Od kilku lat SPR Wybrzeże korzysta z samochodów przekazanych przez Grupę Masterlease. 

Żaglowiec "Generał Zaruski"

Żaglowiec zbudowany w 1939 roku w Szwecji z inicjatywy generała Mariusza Zaruskiego, trafił do Polski dopiero po wojnie. Od tego czasu na jego pokładzie przekazywano tajniki wiedzy żeglarskiej kolejnym pokoleniom młodzieży. Przez ostanie lata ten piękny, historyczny żaglowiec stał bezczynnie i popadał w ruinę. W listopadzie 2008 roku władze Miasta Gdańska zdecydowały się odkupić jacht i zaangażować się w jego odbudowę, tak aby jako aktywny obiekt muzealny mógł służyć szczytnej idei szkolenia i wychowania morskiego młodzieży. Cieszymy się z możliwości pomocy MOSIR-owi Gdańsk przy tym projekcie.

Pozostałe wydarzenia sportowe

Profesjonalna Liga Piłkarska - wsparcie i gorliwy doping drużyny piłkarskiej Grupy Masterlease, juniorów klubu Arka Gdynia, rocznik 2002.

Pozostałe działania
  • Grupa Masterlease wierzy w siłę dobrego dowcipu i pozytywnej energii, dlatego zdecydowała się zostać sponsorem XIV Festiwalu Dobrego Humoru.
  • Grupa Masterlease cieszy się z możliwości wsparcia Rady Rodziców przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Darowizna na rzecz inicjatywy Tricity Model United Nations 2014, symulacji obrad ONZ według zasad przyjętych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Uczestnicy z całej Polski mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w dziedzinie wystąpień publicznych, wiedzy z zakresu historii współczesnej, geografii, a także znajomość języka angielskiego (obowiązujący język konferencji). Konferencje MUN organizowane są na całym świecie przez młodzież szkolną i akademicką. 
  • Grupa Masterlease wsparła Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, poprzez przekazanie sprzętu komputerowego, który umożliwi pełniejsze korzystanie z programów edukacyjnych, przez wychowanków Placówki. Mamy nadzieję, że wspomoże to jego podopiecznych w codziennych zmaganiach ucznia.
  • Już od 6 lat Gimnazjum nr 19 w Gdańsku organizuje dla szkół podstawowych na terenie dzielnicy Przymorze, konkurs klas VI- „Super Klasa Przymorza”. Ma on formę rywalizacji grup uczniów poszczególnych klas, w dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych orz sportowych. Klasa, która uzyska najwyższą ilość punktów zostaje Super Klasą. Konkurs cieszy się dużą popularnością w środowisku lokalnym, skupiając każdorazowo około 250 uczestników. Grupa Masterlease cieszy się z możliwości pomocy przy organizacji tego przedsięwzięcia.
  • Grupa Masterlease była sponsorem Jubileuszowej wystawy Zbigniewa Jujki, zatytułowanej „60 lat minęło jak jeden dzień” organizowanej przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Autor wystawy największą popularność zdobył na łamach Dziennika Bałtyckiego, w którym od 1963 roku nieprzerwanie publikuje „Dzienniczek” – satyryczny serwis aktualności.
  • Pomoc Grupy Masterlease przyczyniła się do organizacji 6 edycji Ogólnopolskich Spotkań Integralnych SPIN’13 pt. „Innowacyjne ja, czyli jak być panem swojego losu”. Uczestnikami Konferencji były osoby zainteresowane własnym rozwojem, pełniejszym doświadczaniem życia we wszystkich jego obszarach, eksplorowaniem dziedzin, które wnoszą w nasze życie szersze, pełniejsze i głębsze rozumienie jego aspektów. 
  • Grupa Masterlease poprzez przekazanie darowizny, wsparła Gdańską Fundację Dobroczynności w codziennych działaniach Instytucji.
  • Wspieramy Fundację Promocji Dzieci Zdolnych „ODYSEUSZ" przy organizacji corocznych wyjazdów młodzieży wybitnie uzdolnionej.
  • Pomagamy w przeprowadzeniu akcji charytatywnej "Zeszyt dla ucznia", której inicjatorem są Fundacja Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych oraz trójmiejski oddział Europejskiej Unii Kobiet.

Uczymy się zmieniać świat na lepszy

„Jako firma odpowiedzialna społecznie chcemy łamać tabu jakim jest nieuleczalna choroba” – powiedział Jerzy Kobyliński, Prezes Grupy Masterlease w wywiadzie dla dwumiesięcznika „Hospicjum to też Życie”.

Grupa Masterlease od kilku lat wspiera Fundację Hospicyjną w Gdańsku – pomagamy organizować akcje charytatywne i kampanie społeczne. Wierzymy, że nawet najtrudniejsze chwile stają się prostsze, gdy dzieli się je z innymi, a pomagając innym pomagamy sobie.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×