Infolinia (58) 340 44 00

Oferta stażu

Działy objęte programem

Obecnie praktyki można odbyć w następujących działach:

  • Dział Informatyczny (Gdańsk)
  • Dział Administracji (Gdańsk)
  • Dział Marketingu (Gdańsk)

Czas trwania stażu

Staż trwa od 3 do 6 miesięcy.

Nabór stażystów prowadzimy przez cały rok, w zależności od potrzeb kadrowych w poszczególnych działach i Regionalnych Biurach Handlowych.

Dokumenty

Każdy student przed przystąpieniem do stażu powinien okazać skierowanie na praktykę wydane przez biuro karier lub zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające status studenta. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem preferowanego działu na adres: praktykant@masterlease.pl

W chwili obecnej pilnie poszukujemy stażystów do Działu Marketingu do aktualnie przeprowadzanych płatnych projektów telemarketingowych.

Chętnych zapraszamy do kontaktu:

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×