Infolinia (58) 340 44 00

Nasi stażyści

Marcin Szakiel

Analityk Rynku, Centrum Optymalizacji Procesów, Grupa Masterlease

Chęć odbycia praktyk w Grupie Masterlease pojawiła się po tym, jak zobaczyłem siedzibę firmy. Może to dziwne, ale pomyślałem sobie, że fajnie byłoby tutaj pracować. Odwiedziłem stronę internetową i zobaczyłem, że jest możliwość odbycia praktyk. Jeszcze w tym samym tygodniu odwiedziłem Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego i okazało się, że jest miejsce dla praktykanta w Dziale Ocen Grupy Masterlease. Zostałem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i już po dwóch tygodniach rozpocząłem pracę.

Była to moja pierwsza praktyka i pierwsze spotkanie z rzeczywistością, jaką jest praca zawodowa. Powoli byłem wdrażany w systemy działania firmy. Czas płynął szybko, wykonywałem różnego rodzaju polecenia, starałem się być dokładny w tym, co robiłem, chciałem, by ktoś to docenił..... i wiecie co?... zostałem doceniony. Po zakończeniu praktyk minęło zaledwie kilka tygodni, a zostałem zaproszony na kolejna rozmowę – tym razem już o pracę.

Dziś pracuję w Centrum Optymalizacji Procesów Grupy Masterlease z fajnymi ludźmi, których z pewnością nie miałbym okazji poznać, gdyby nie praktyka.

Michał Kujawski

Zastępca Dyrektora Działu Controlingu, Grupa Masterlease

Na początek eliminacje – rozmowa, test – spory stres, a to przecież “tylko” gra o staż... Niby staż, a jednak od pierwszego dnia czekały na mnie normalne zadania. Wdrożenie w tryb pracy przebiegało metodą “wrzucić na głęboka wodę” – od razu pełen udział w pracach zespołu. Poznałem wspaniałych ludzi, którzy od początku budowali atmosferę zaangażowania, wspólnego motywowania i wspierania. Wstąpiłem do zespołu, dla którego nowe wyzwania były motorem, zapłonem do rozwijania swoich możliwości i działania na zasadzie “pójdźmy krok dalej”.

A potem przyszedł dzień, w którym wybór mógł być tylko jeden – Tak, zostaję. To było prawie 7 lat temu. Od tamtej pory firma bardzo się zmieniła, urosła – ale nie straciła klimatu, który był dla mnie tak cenny od pierwszych dni. Wciąż dynamicznie się rozwijam i jeszcze wiele mogę się nauczyć od moich współpracowników. Wierzę, że staż w naszej firmie może być znakomitą szansą na karierę w międzynarodowej organizacji, ale też może stanowić test dla każdego, kto dopiero szuka swego miejsca w życiu zawodowym.

Marcin Pawłowski

Dział Controlingu, Grupa Masterlease

Swoją przygodę z Grupą Masterlease rozpocząłem na IV roku studiów. Odwiedziłem oficjalną stronę internetową firmy i znalazłem opis programu praktyk. Zdecydowałem się na wysłanie dokumentów aplikacyjnych. Po rozmowie kwalifikacyjnej wszystko potoczyło się bardzo szybko – praktyka i pierwsze doświadczenia zawodowe.

Na praktykę zostałem skierowany do Centrum Technicznego. W trakcie jej trwania przekazano mi wiedzę z zakresu obsługi systemów operacyjnych, a także wprowadzono mnie w tajniki obsługi klientów w zakresie serwisowania samochodów. Zdobywałem doświadczenie zarówno w pracy administracyjnej jak i specjalisty ds. technicznych. Moja praktyka zakończyła się po 3 miesiącach. Wkrótce po zakończeniu praktyk zostałem zaproszony na kolejna rozmowę kwalifikacyjną – tym razem już w sprawie pracy. Po pomyślnym etapie rekrutacji zostałem zatrudniony w Dziale Controllingu na stanowisku analityka finansowego.

Poza zdobyciem doświadczenia, jakim jest praca w międzynarodowej korporacji, poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mam to szczęście, że swoją karierę zawodową mogłem rozpocząć w gronie doświadczonych specjalistów.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×