Infolinia (58) 340 44 00

Program Stażysta

Z myślą o studentach i absolwentach wyższych uczelni uruchomiliśmy program rozwoju zawodowego „Stażysta”. Zapraszamy do udziału w płatnych stażach.

Grupa Masterlease zatrudnia ponad 200 pracowników w Polsce. Większość z nich to osoby z wyższym wykształceniem.

Ludzie są podstawa naszego sukcesu. Dlatego zapewniamy im stały rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji m.in. poprzez liczne szkolenia. Udana praca zespołowa to nie tylko efekt odpowiednich kwalifikacji zawodowych, ale przede wszystkim pasji, z jaką podchodzimy do nowych wyzwań, otwartości na zmiany, poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań. Dlatego cenimy sobie ludzi kreatywnych, dla których praca jest inspiracją.

Dzięki kilkumiesięcznym praktykom w Grupie Masterlease pod okiem doświadczonych pracowników poznacie charakter działalności firmy leasingowej oraz zdobędziecie cenne doświadczenie zawodowe w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×