Infolinia (58) 340 44 00

Dlaczego leasing jest korzystniejszy niż kredyt?

  • W związku z otrzymywanymi od producentów upustami firmy leasingowe sprzedają niektóre modele samochodów z kilkunastoprocentowym rabatem.
  • Kredyt nie daje możliwości otrzymania dodatkowych opcji: serwisowych, ubezpieczeniowych, czy związanych z rejestracją pojazdów.
  • W leasingu otrzymujemy ubezpieczony, zarejestrowany i gotowy do jazdy samochód. Klienci oszczędzają czas i pieniądze dzięki konkurencyjnym cenom pakietów ubezpieczeniowych.
  • W razie wypadku bądź zdarzenia losowego wszelkie ewentualne szkody obarczają konto finansującego, podczas gdy w przypadku kredytu bankowego obarczani nimi jesteśmy sami.
  • Firmy leasingowe oferują maksymalnie uproszczoną procedurę finansowania, nie wymagamy dużej ilości dokumentów, zaświadczeń i zabezpieczeń, podczas gdy banki najczęściej nas tym zniechęcają.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×