Infolinia (58) 340 44 00

Nowoczesne rozwiązanie dla osób fizycznych i firm– „Fiat Abonament” już działa!

5 Styczeń 2017
  • „Fiat Abonament” to nowoczesne rozwiązanie wynajmu samochodów, skierowane zarówno do osób fizycznych jaki i firm, w stałej, jednakowej opłacie miesięcznej.
  • W ramach comiesięcznej opłaty Klient otrzymuje nowy samochód, bez opłaty wstępnej ale z ubezpieczeniem AC/OC/NNW, pełną obsługą serwisową w ASO, sezonową wymianą opon oraz koordynacją likwidacji szkód.
  • „Fiat Abonament” to program na 11 lub 23 miesiące, z rocznym przebiegiem auta odpowiednio do 12 000 lub do 25 000 km. Po tym okresie Klient może wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowane auto lub zwrócić pojazd i zakończyć współpracę.
  • W abonamencie są już dostępne samochody z rodziny Fiata 500. Do wyboru mamy stylową „500” już od 765 zł brutto miesięcznie, rodzinnego 500L od 960 zł brutto miesięcznie i crossovera 500X z opłatą od 1450 zł brutto.
  • Operatorem programu jest Grupa Masterlease.

 

Skoro w abonamencie są już dostępne usługi telefoniczne, Internet i telewizja kablowa, to dlaczego nie korzystamy z podobnego rozwiązania w przypadku samochodu? Wprawdzie na rynku flotowym funkcjonuje tzw. wynajem długoterminowy aut, jednak jest on skierowany wyłącznie do podmiotów gospodarczych, pozostając poza zasięgiem przeciętnego Kowalskiego. Fiat ze swoją przełomową ofertą wychodzi zarówno do osób prywatnych oraz małych i średnich firm. „Fiat Abonament” oznacza:

  • Brak początkowej wpłaty własnej na start
  • 0 złotych kosztów ubezpieczenia OC/AC/NNW
  • 0 złotych kosztów przeglądów i obsługi serwisowej
  • 0 złotych kosztów zakupu i sezonowej wymiany opon zimowych
  • 0 złotych utraty wartości i brak problemów z dalszą odsprzedażą używanego samochodu.

 

Produkty typu abonament dedykowane są szczególnie klientom detalicznym. Dostrzegamy w tym segmencie rynku ogromny potencjał. Widzimy, że osoby które żyją w intensywnym tempie poszukują nowoczesnych rozwiązań gwarantujących swobodę użytkowania auta. Dlatego założenia rozwoju skierowanej do nich oferty są jednym z ważniejszych punktów naszej nowej strategii biznesowej – mówi Witold Potocki, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy Masterlease.

 

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku leasingu w Polsce, która posiada tego typu produkty i intensywnie pracuje nad rozbudową portfolio marek dostępnych w tej opcji finansowania. Podjęta właśnie współpraca z grupą FCA jest kolejnym krokiem do realizacji założonego przez nas celu. Od niemal roku oferujemy różne modele zarówno marek klasy średniej jak i premium, ale niezwykle cieszymy się, że teraz udostępnimy naszym klientom także rodzinę Fiatów 500 w trzech różnych wersjach. Jestem przekonany, że doskonale trafią w gust i potrzeby klientów zainteresowanych abonamentem. Liczymy, że to dopiero początek współpracy z grupą FCA, która w swoim portfolio posiada także takie marki jak Jeep, czy Alfa Romeo – dodaje Witold Potocki.

 

Rafał Grzanecki odpowiedzialny za markę Fiat w FCA Poland tak opisuje nowy program sprzedażowy „Fiat Abonament”: Nowoczesne programy wynajmu samochodów przez lata były rozwijane głównie z myślą o klientach instytucjonalnych. Klienci detaliczni, osoby nieprowadzące działalności gospodarczej miały do wyboru zakup gotówkowy lub korzystały z wsparcia kredytu bankowego. Chcemy to zmienić. Pragniemy oferować również klientom detalicznym pełną mobilność, czyli możliwość użytkowania samochodu ale bez dodatkowych konsekwencji związanych z jego posiadaniem m.in. jednorazowym znaczącym wydatkiem związanym z zakupem, bez kosztów przeglądów okresowych, ubezpieczeń, sezonowej wymiany ogumienia czy wreszcie bez konsekwencji wynikających z utraty wartości samochodu używanego i trudności z jego odsprzedażą na rynku wtórnym. Jeżeli nowoczesne programy takie jak „Fiat Abonament” umożliwiają naszym klientom użytkowanie samochodu za bardzo rozsądnie skalkulowaną, równą miesięczną opłatę, a po roku lub dwóch bez żadnych konsekwencji zakończenie współpracy lub wymiany na nowy samochód – to czemu nie? podsumowuje Rafał Grzanecki.

 

Szczegóły „Fiat Abonamentu” dostępne są u dealerów marki Fiat i na stronie: www.fiat-abonament.pl

 

***

O Grupie Masterlease

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management („CFM”). Pod względem liczebności floty pojazdów Grupa Masterlease jest jednym z liderów na rynku usług CFM w Polsce oraz jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe. Na dzień 31 marca 2016 r., flota Grupy Masterlease liczyła ponad 28 tys. pojazdów sfinansowanych. W ciągu całego 2015 r., Grupa Masterlease sfinansowała 10.963 samochody o łącznej wartości przekraczającej 705 mln zł. Najnowsza usługa Grupy, „Hyundai Abonament” została doceniona przez klientów i branżę, zdobywając nagrodę Fleet Derby 2016 w kategorii najlepsza usługa dedykowana do konsumenta.

www.masterlease.pl  www.master1.pl   www.primecar.pl

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×