Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease z Programem Partnerskim klasy Premium

14 Styczeń 2016

Masterlease z Programem Partnerskim klasy Premium

Samochody marek Premium zyskują w Polsce coraz większą popularność. Grupa Masterlease rozpoczyna współpracę w ramach kolejnego Programu Partnerskiego z Jaguarem i Land Roverem w ramach wynajmu długoterminowego dla tych marek.
Współpraca sprawi, że legendarne brytyjskie marki będą bardziej dostępne dla firm i przedsiębiorców. Obaj partnerzy liczą, że dzięki umowie zyskają przedsiębiorcy zainteresowani wyjątkowymi autami segmentu premium, co w konsekwencji przyczyni się do wzrostu sprzedaży.
– Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zainteresowanie naszych klientów samochodami z segmentu Premium. W tym roku odnotowaliśmy wzrost udziału tych pojazdów aż o 78% w stosunku do roku ubiegłego. Jest to efekt zarówno wzrostu gospodarczego jak i rosnących wymagań klientów z sektora MŚP, którzy decydują się na konkretne modele z bogatym wyposażeniem. Dzisiejszy klient zwraca uwagę przede wszystkim na jakość. I dotyczy to tak samochodu jak i poziomu usług związanych z nabyciem i obsługą pojazdu.
Dane dotyczące rejestracji potwierdzają ten trend. Rejestracje pojazdów klasy Premium wzrosły w 2015 roku o blisko 20%.
- Cieszy nas, że do gamy naszych Programów Partnerskich pozyskaliśmy marki Premium, zwłaszcza tak wyjątkowe jak Jaguar i Land Rover. Dzięki temu będziemy mogli dostarczyć naszym klientom ofertę zgodną z ich oczekiwaniami. Jestem przekonany, że te ciekawe samochody spotkają się z zainteresowaniem klientów – mówi Witold Potocki, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy Masterlease.

Importer Jaguara i Land Rovera upatruje we współpracy z Masterlease wiele korzyści – Chcemy pokazać, że produkty z naszego portfolio, mimo że kojarzone z produktami stricte luksusowymi. są obecnie łatwo dostępne dzięki korzystnym ofertom wynajmu długoterminowego. Taki sposób finansowania wydaje się naturalnym sposobem na pozyskanie Jaguara i Land Rover do firmy – tłumaczy Robert Glegoła, Fleet & Business Manager British Automotive Polska S.A, Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce.

Umowa pomiędzy partnerami przewiduje, że Grupa Masterlease będzie odpowiedzialna za finansowanie i obsługę serwisową w ramach usług Car Fleet Management. W 11 polskich salonach Jaguara i Land Rovera pojawią się regionalni opiekunowie programu – Na początek współpracy szykujemy dla klientów atrakcyjne kalkulacj: np. Land Rovera Discovery Sport możemy zaoferować w usłudze wynajmu długoterminowego nawet od 1 365 zł netto miesięcznie, aJaguara XE już od 1 645 zł netto miesięcznie . W tej racie zawarta jest pełna obsługa serwisowa, gwarantująca bezproblemową eksploatację, bez ponoszenia dodatkowych kosztów

 Jestem przekonany, że takie warunki finansowania skuszą niejednego przedsiębiorcę do rozważenia Jaguara lub Land Rovera w swojej flocie – dodaje Witold Potocki.

Umowa z markami Jaguar i Land Rover to pierwszy Program Partnerski w portfolio Masterlease samochodów segmentu Premium. Obecnie Masterlease z powodzeniem obsługuje programy Opel Business Services i Hyundai Fleet Lease. Są to programy oparte na specjalnych warunkach współpracy. Grupa Masterlease jako niezależny podmiot współpracuje z wszystkimi markami dostępnymi na polskim rynku.
***
O Grupie Masterlease
Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management („CFM”). Pod względem liczebności floty pojazdów Grupa Masterlease jest jednym z liderów na rynku usług CFM w Polsce oraz jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe. Na dzień 31 grudnia 2016 r., flota Grupy Masterlease liczyła 26 556 pojazdów sfinansowanych. W ciągu całego 2015 r., Grupa Masterlease sfinansowała 10.963 samochody o łącznej wartości przekraczającej 705 mln zł.
www.masterlease.pl
www.primecar.pl

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×