Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease realizuje największy w historii branży CFM kontrakt na dostawę samochodów hybrydowych.

10 Marzec 2016

Masterlease realizuje największy w historii branży CFM kontrakt na dostawę samochodów o napędzie hybrydowym.

W marcu rozpoczynają się dostawy 181 samochodów Toyota Auris z napędem hybrydowym na potrzeby floty Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA. Jest to kontynuacja wcześniejszej współpracy ERGO Hestii i Masterlease, która dotychczas obejmowała dostawy pojazdów z tradycyjnymi układami napędowymi. 

Grzegorz Czarnecki, dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w Masterlease:
„Dostarczaliśmy naszym klientom samochody elektryczne i hybrydowe od kilku lat, ale były to zamówienia od jednego, do kilku pojazdów. Cenny był fakt, że budowaliśmy dzięki temu doświadczenie w ich obsłudze. To nasz pierwszy tak znaczący kontrakt obejmujący auta z napędem nowej generacji. Prawdopodobnie największy w branży – w każdym razie ja nie słyszałem jeszcze o tej wielkości dostawie hybryd w wynajmie długoterminowym, z pełną obsługą serwisową i ryzykiem RV po stronie firmy CFM.”

Mirosław Krzewiński, z-ca dyrektora Biura Likwidacji Szkód ERGO Hestii, ds. Mobilnej Obsługi Szkód:
„ERGO Hestia od lat utożsamiana jest z innowacyjnymi rozwiązaniami. Z wprowadzenia tego rozwiązania cieszymy się szczególnie, ponieważ ze względu na skalę będzie mieć zauważalny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Co roku nasi rzeczoznawcy mobilni w drodze do naszych klientów pokonują 6 milionów kilometrów – okrążamy więc kulę ziemską 150 razy. Wprowadzenie do floty nowoczesnych samochodów hybrydowych spowoduje spadek emisji samego dwutlenku węgla o ponad 250 ton każdego roku. To będzie kolejny atut naszych mobilnych rzeczoznawców podkreślający najwyższy standard likwidacji szkód ERGO Hestii.

Wymiana pojazdów likwidatorów mobilnych jest kolejnym etapem realizacji strategii zrównoważonego rozwoju. W zakresie transportu ERGO Hestia od lat monitoruje ślad węglowy i konsekwentnie wdraża projekty wpływające na obniżenie jego poziomu. Do najważniejszych z nich można zaliczyć platformę carpoolingową ułatwiającą pracownikom wspólne dojazdy do pracy. Pozwala to nie tylko zmniejszyć uciążliwy wpływ na środowisko, ale również ograniczyć ilość potrzebnych miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu firmy. Dla pracowników dojeżdżających do firmy rowerami otworzyliśmy specjalny parking, wyposażony w szatnie i prysznice a każdy z rowerzystów otrzymuje od nas darmowy obiad.”

***

O Grupie Masterlease

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management („CFM”). Pod względem liczebności floty pojazdów Grupa Masterlease jest jednym z liderów na rynku usług CFM w Polsce oraz jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe. Na dzień 31 grudnia 2015 r., flota Grupy Masterlease liczyła 26 556 pojazdów sfinansowanych. W ciągu całego 2015 r., Grupa Masterlease sfinansowała 10.963 samochody o łącznej wartości przekraczającej 705 mln zł.

www.masterlease.pl   www.primecar.pl

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×