Infolinia (58) 340 44 00

Masterlease pełną parą

4 Czerwiec 2013

Najwyższa dynamika sprzedaży w całej branży leasingowej. Trzykrotnie wyższe zyski. Do tego bliskie perspektywy zakupów kolejnych portfeli. Masterlease idzie do przodu pełną parą. Początek roku to dla Masterlease czas spektakularnych sukcesów zarówno w zakresie wyników sprzedaży, jak i zysków finansowych odnotowanych przez wszystkie spółki grupy.

- Nie tak dawno informowaliśmy o rekordowym I kwartale pod względem sprzedaży, w którym prześcigając tempo rozwoju całego rynku, odnieśliśmy wzrost na poziomie blisko 40% - komentuje Konrad Karpowicz, Dyrektor Handlowy Masterlease.

W tej chwili po podsumowaniu wyników finansowych, Masterlease może pochwalić się kolejnym sukcesem. I kwartał okazał się bowiem rekordowy w historii firmy również pod względem finansowym. Po pierwszych trzech miesiącach grupa Masterlease odnotowała zysk netto na poziomie ponad 14 mln zł. To blisko trzykrotnie więcej niż w I kwartale roku 2012 oraz w pierwszym kwartale roku 2011.

Masterlease jest dynamicznym graczem rynku Car Fleet Management, który nie oddaje tytułu lidera od ponad 7 lat.
- Tak dobre obecnie wyniki handlowe i finansowe to efekt precyzyjnej realizacji naszej strategii – potwierdza Jakub Kizielewicz, Dyrektor Finansowy Masterlease. - Grupa poprawiła efektywność operacyjną w każdym obszarze swojej działalności, jednocześnie redukując koszty finansowe. Mamy ambicje zbudowania rentownej, dynamicznej firmy będącej liderem w branży Car Fleet Management w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – dodaje.

Na początku tego roku Masterlease dokonał przejęcia BAWAG Leasing & Fleet Sp. z o.o, polskiej spółki leasingowej austriackiej grupy BAWAG. W ten sposób portfel Masterlease powiększył się o kolejnych blisko 1000 samochodów.
Grupa Masterlease zamierza aktywnie uczestniczyć w konsolidacji krajowego rynku CFM. W najbliższych tygodniach lider rynku spodziewa się zamknąć kolejną transakcję przejęcia portfela kontraktów CFM.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×