Infolinia (58) 340 44 00

Kolejny Przyjaciel Fundacji WOŚP. Masterlease - Flota z sercem

9 Październik 2014

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała 10 aut marki Renault, które posłużą Fundacji do realizacji jej działań statutowych. Flotę na niezwykle dogodnych warunkach przekazała Grupa Masterlease, lider na polskim rynku firm zarządzających pojazdami służbowymi.

 

Zawarta w ubiegłym tygodniu umowa z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dotyczy aspektu, w którym Grupa Masterlease się specjalizuje i jest liderem na polskim rynku. Chodzi oczywiście o długoterminowy wynajem samochodów wraz z pełną ich obsługą - od ubezpieczenia, przez wymianę opon, serwis aż po likwidację ewentualnych szkód. Nasza współpraca z WOŚP opiera się  przede wszystkim na jakości i profesjonalizmie. Są to cechy bliskie  zarówno Grupie Masterlease jak i Jurkowi Owsiakowi i jego Orkiestrze. Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest dla nas zwykłym hasłem, to część naszej stałej działalności i ważny punkt strategii rozwoju Masterlease. – mówi prezes Kobyliński. Dodatkowo w ramach umowy partnerskiej Masterlease będzie również wspierał Fundację finansowo oraz dodatkową flotą przy największych eventach.

 

- W działalności Wielkiej Orkiestry flota samochodowa to niezwykle ważny element, dzięki któremu możemy działać z takich rozmachem i w całej Polsce. Profesjonalizm, komfort, szybkość reakcji, a także niezwykle ważny wkład sponsorski firmy – to wszystko otrzymaliśmy podpisując umowę z Masterlease – naszym nowym biznesowym partnerem. To dla Orkiestry ogromny sukces - mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP

 

Grupa Materlease od wielu lat wspomaga liczne inicjatywy charytatywne. – To naturalne, że prowadząc dobrze prosperujący biznes, wspieramy najbardziej potrzebujących. Tego typu działania mają dla nas zawsze charakter długofalowy i stanowią ważny element naszej strategii – mówi Jerzy Kobyliński, prezes zarządu Prime Car Management S.A (Grupa Masterlease). Firma od lat wspiera m.in. Fundację Hospicyjną w Gdańsku. – Wspieramy również kulturę i sport – ostatnio budowę Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, sponsorujemy piłkarzy Lechii Gdańsk i piłkarzy ręcznych Wybrzeża. Uczestniczymy w kampaniach i akcjach charytatywnych zwracających uwagę na ważne problemy społeczne – dodaje prezes Kobyliński.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×