Infolinia (58) 340 44 00

GAP - Utrata wartości

Ubezpieczenie utraty wartości auta po szkodzie całkowitej lub kradzieży GAP

Ubezpieczamy ryzyko poniesienia straty finansowej wynikającej z różnicy pomiędzy ceną zakupu nowego pojazdu a jego wartością rynkową w momencie wystąpienia szkody całkowitej (kasacji lub kradzieży). Pojazd chroniony jest ubezpieczeniem GAP od dnia wydania auta klientowi na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.

Klient otrzyma dodatkowe (poza AC) odszkodowanie w wysokości do 20% wartości auta w dniu szkody (maksymalna kwota wynosi 30.000 złotych, jednak nie więcej niż różnica pomiędzy wartością pojazdu w dniu wydania w leasing a w dniu szkody). Ułatwia to odtworzenie samochodu lub rozliczenie umowy.

Jakie pojazdy możemy ubezpieczyć ubezpieczeniem GAP?

  • Wszystkie auta, leasingowane na okres do 48 miesięcy, których wiek liczony jest od daty pierwszej rejestracji (rok rejestracji) do daty wydania z protokołu zdawczo-odbiorczego (rok wydania pojazdu) i nie może być dłuższy niż 7 lat, poza grupami wyłączonymi.
  • Wyłączone są następujące grupy pojazdów:
    • ciężarowe, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 3,5 tony,
    • samochody wykorzystywane do zarobkowego transportu towarów lub ludzi,
    • samochody wykorzystywane do jazd wyścigowych, ratownictwa, w wypożyczalniach.

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×