Infolinia (58) 340 44 00

Land Rover Full Service Leasing

Land Rover full service leasing

Oferta Land Rover Full Service Leasing

Full Service Leasing łączy ze sobą finansową część związaną z pozyskaniem samochodu z kompleksowym pakietem obsługi serwisowej.
Klient może skorzystać z pełnego pakietu usług, bądź jedynie z tych opcji, które mu odpowiadają.

W ramach programu gwarantujemy:

Pełen serwis i ogumienie

  • naprawy w autoryzowanych warsztatach na terenie całej Polski,
  • Centrum Techniczne monitorujący stan techniczny pojazdów, koszty eksploatacji pojazdów oraz zajmuje się wymianą i przechowywaniem opon.

Ubezpieczenie

  • pełna oferta ubezpieczeniowa,
  • nadzór nad likwidacją szkód komunikacyjnych.

Samochód zastępczy

  • oferujemy w razie potrzeby za pośrednictwem międzynarodowych i lokalnych firm wynajmujących samochody na terenie całej Polski.

24h Assistance

  • zapewniamy dojazd do uszkodzonego samochodu, naprawę na miejscu zdarzenia, holowanie na terenie całego kraju oraz nocleg dla kierowcy lub transport do miejsca podróży.

Karty paliwowe

  • Klient może zlecić nam wdrożenie systemu kart paliwowych zarówno do samochodów pochodzących z wynajmu długoterminowego jak i będących pod naszym zarządem.

Sprzedaż samochodów

  • oferujemy pomoc w sprzedaży samochodów po zakończeniu umowy.

Więcej informacji na temat programu uzyskacie Państwo pod numerem Call Center: (58) 526 15 66 lub pod adresem e-mail:

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×