Infolinia (58) 340 44 00

HYUNDAI Fleet Lease

Oferta Hyundai Fleet Lease

Program Hyundai Fleet Lease bazuje na umowie leasingu operacyjnego, który został wzbogacony o szeroki zakres możliwości obsługi samochodu, których wybór należy do Klienta. W ramach programu gwarantujemy:

  • finansowanie zakupu samochodu (już od 10% udziału własnego, na okres 24-60 miesięcy),
  • opłatę rejestracyjną (rejestracje lokalne),
  • kontrolę techniczną (w Autoryzowanych Serwisach),
  • pełny pakiet ubezpieczeniowy AC, OC i NW,
  • koordynację likwidacji szkód komunikacyjnych.

Duża elastyczność Hyundai Fleet Lease gwarantuje dostosowanie parametrów umowy leasingu (czasu trwania, opłaty wstępnej, wartości końcowej, opcji wykupu) do każdego z samochodów oraz umożliwia wybór usług serwisowych odpowiednio do obecnych i przyszłych oczekiwań Klienta.

Więcej informacji na temat programu Hyundai Fleet Lease uzyskacie Państwo pod numerem Call Center: (58) 58 58 178 lub pod adresem e-mail:

Kontakt z COK

Zapytaj o ofertę

Oferta: (58) 58 58 168

BOK: (58) 340 44 01

E-mail: centrala@masterlease.pl

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu ewentualnego zawarcia umowy leasingu, w celach marketingowych, oraz na umieszczenie ich w bazach adresowych firm Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A. oraz Masterlease sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U.97 Nr133 poz. 883)

Wypełniając niniejszy formularz i udostępniając adres elektroniczny, wyrażam zgodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym ofert handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×